Dom Nad Kwisą

Dom Nad Kwisą

sobota, 11 maja 2013

Wiosna przyszła!


Oto kolejna garść zdjęć z wiosennej już Siedziby. Trochę pauzowaliśmy, trochę pogoda i zdrowie krzyżowały plany. Teraz coś się dzieje. Nowe ustawienia, kilka nowych sprzętów itp. Wiosna w pełni!
Pozdrawiamy serdecznie!

10 komentarzy:

 1. Coraz piękniej. Wszystkiego dobrego

  OdpowiedzUsuń
 2. Piękny dom pełen starych przedmiotów, dom z duszą i historią, podziwiam!

  OdpowiedzUsuń
 3. przepiękny..ten kamień cegła i drewno bajka po prostu...

  OdpowiedzUsuń
 4. Ten biały mebelek (secesja?) przecudnej jest urody i bardzo niespotykany.
  A wedle zdjęcia, dom się prosi o jakieś drzewo do towarzystwa...
  Powodzenia!

  OdpowiedzUsuń
 5. Cudne Wasze wnętrza! Ja bardzo dobrze się u Was czuję, mogłabym siedzieć na tym fotelu i marzyć lub dłubać coś igłą i nitką...

  OdpowiedzUsuń
 6. Ależ ładnie! z wielką przyjemnością patrzę na zdjęcia; a u nas nie wiosna, a lato, temperatury pod 30 stopni, skwar; pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 7. Pięknie,zamierzam zobaczyć Wasz dom z bliska,gdyż mieszkam bardzo blisko ,więc szykuje mi się wycieczka rowerowa.Ja jestem po prostu zachwycona efektami:)

  OdpowiedzUsuń
 8. Wasze zdjęcia optymistycznie pobudzają wyobraźnię.Są bardzo inspirujące. Już nie mogę się doczekać, aby pojechać do mojej Gajówki, ktorą ostatnio nazwałam Jalną. Trzymają mnie ostatnie obowiązki w pracy, ale mój szanowny małzonek walczy już od miesiąca z remontem. Jest juz kuchnia i wszystkie sprzęty. A ja pojawię się z pomysłami shabby chic i meble nabiorą uroku miedzywojnia. Ja jestem pelna entuzjazmu, ale moj Mister absolutnie nie, robi, bo musi i to mnie zamartwia. Pozyjemy, zobaczymy.

  OdpowiedzUsuń
 9. Domek ładnieje z każdą chwilą:) Pozdrowienia

  OdpowiedzUsuń
 10. Ależ pięknie klimatycznie u was!!!

  OdpowiedzUsuń