Dom Nad Kwisą

Dom Nad Kwisą

środa, 18 września 2013

Ekspresowo

Tym razem relacja będzie ekspresowa, tak jak nasza wizyta w Siedzibie. Nie ma się jednak czego obawiać, bo roboty idą do przodu w tempie wspomnianym w tytule ;))
I tak to w ekspresowym tempie było. Ogląda się szybko, a tak naprawdę zajęło nam całą sobotę.

Pozdrawiamy serdecznie znad Kwisy!

6 komentarzy:

 1. Patrzę z podziwem, bo my przyjęliśmy zupełnie inny porządek prac. Głownie dlatego, ze mąż musi mieszkac w tym domu. Najbardzie zal mi okien, zostały bezpowrotnie zniszczone. Ale drzwi postaram się uratować. Pozdrawiam i za niedługo tez sie pojawię w mojej Gajówce.

  OdpowiedzUsuń
 2. Budynek o wspaniałej bryle i z charakterem, po zakończeniu8 remontu będzie prawdziwą perełką.

  OdpowiedzUsuń
 3. Ależ pięknie, dokładne wypełnienie zaprawą wydobywa wyraźny rysunek szachulca, jakby przyłożono linijkę i markerem wyrównano nierówności, od razu zapanował ład i porządek na elewacji, czy to się potem maluje? siedlisko nabiera wyrazu w iście ekspressowym tempie, pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 4. Pięknie! Coraz piękniej dom się prezentuje!
  Aż się miło patrzy na takie podejście do zagospodarowania starego budynku, gdzie taką troskę i pieczołowitość przykłada się do tego, co już jest, co "historyczne", "oryginalne" i - jeśli tylko jest możliwość - wszystko się restauruje i daje nowe życie rzeczom, które inny wyrzuciłby na śmietnik.
  Trzymam kciuki, by wszystkie prace udało się skończyć przed zimą :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Oczywiście, że otynkowane pola zostaną pomalowane na taką "lekko złamana biel" - jak w oryginale. Ale zanim to nastąpi całość musi dobrze wyschnąć więc najpewniej zrobimy to na wiosnę.
  Pozdrawiamy wszystkich czytelników!

  OdpowiedzUsuń