Dom Nad Kwisą

Dom Nad Kwisą

niedziela, 4 stycznia 2015

Nowy Rok - nowe prace!

Wszystkiego dobrego w Nowym Roku!
Zima jest a jakby jej nie było. Biorąc za przykład CzRo z Domu z Piaskowca Władek nie wytrzymał i wyruszył w ten weekend do Siedziby żeby podgonić to co miało być już skończone jesienią. Na początek jednak zadumał się nad nowym nabytkiem idealnym na mroźne wieczory czyli filiżanką do herbaty:

Cały czas Siedziba poddawana jest reanimacji ścian w kolejnych pokojach. To znaczy prace zbliżają się do końca korytarza i ostatniego pokoju.Zaczyna to coraz bardziej przypominać ściany - mając na uwadze stan wyjściowy:

to nie jest chyba najgorzej :)


Długi i nudny do tej pory korytarz też powoli zaczyna wyglądać coraz fajniej.

W ten sposób dotarliśmy do końca korytarza!

No i jeszcze drobne zmiany w wyglądzie pary drzwi w pokoju po przeciwnej stronie:


Nawet zamek został odremontowany i działa!

Tymczasem kolejno zamontowywane są nowe parapety wykonane z drewna orzechowego.

Zima objawia się krótkim dniem. Trzeba było więc Władkowi wracać. Do następnego razu.

Pozdrawiamy!

7 komentarzy:

 1. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ciekawe kto od kogo zaraził sie pracoholizmem :), Dosiego roku :).

   Usuń
 2. Bardzo, ale to bardzo podoba mi się wykończenie tych szarych drzwi:-)) Ogólnie jestem jak zawsze pod wrazeniem... Owocnego Roku!
  Asia z Siedliska pod Lipami

  OdpowiedzUsuń
 3. Drzwi rewelacyjne! W ogóle rewelacyjnie :DDDD Efekty Waszych działań jak zawsze imponujące. Miło spojrzeć.
  Pzdr.

  OdpowiedzUsuń
 4. Tak, drzwi super :) Bardzo miło ogląda się te zmiany :D
  Pozdrawiamy

  OdpowiedzUsuń
 5. Wiecie co? Macie przepiękny dom! Cudowny! Serce kraje się jak się patrzy na piękne, stare, popadające w ruinę budynki... Ale rośnie i szaleje z radości, kiedy ogląda się postępujące prace remontowe! Kawał wspaniałej roboty. Ja też mieszkam w starym, ponad stuletnim domu i wiem ile trzeba pracy żeby utrzymać taki domek w ryzach. Te belki w ścianach są cudowne. Zostawicie je odkryte? Bo ja właśnie planuję to zrobić w jednym pokoju. Bardzo mi się taki efekt podoba. Sufity też są piękne, ah popadłam w zachwyt... A jeśli chodzi o drzwi, to też mam takie w moim pokoju! Kocham je. Cieszę się, że o nie należycie zadbaliście. Piękny efekt. Strasznie jestem ciekawa jaki będzie efekt końcowy... Lecz sporo jeszcze przed Wami. Trzymam kciuki i będę podglądać! :)

  Pozdrawiam - Magda

  OdpowiedzUsuń
 6. Serdecznie Wam dziękujemy za komentarze. Ostatnio nie miałem zbyt dużo możliwości, żeby na nie odpowiedzieć ponieważ złożyła mnie choroba zakaźna. Już wszystko jest w porządku ale wyrwa w czasie nie dotyczyła Władka, który dzielnie walczył w Siedzibie. Mam nadzieję, że już wkrótce wszystko wróci do normy. Pozdrawiam (dosłownie) i jeszcze raz dzięki za miłe słowa!
  Mirek

  OdpowiedzUsuń